Рейтинг
0.00
голосів: 0
Сила
0.00

ТМ Такіда

ПП «Компанія Енерджі» є виробником продукції під ТМ «Такіда», має власну лінію з переробки сільськогосподарської продукції. В асортименті представлені 34 види продукції, в тому числі гречка і цукор, а також унікальні для України «Артек Арнаутський» і квасоля біла і кольорова, нут, сочевиця, маш, кускус, булгур, мука гречана, житня і кукурудзяна.
Ми використовуємо для виробництва тільки саме якісну сировину українських виробників і компаній-імпортерів, здійснюємо постійний контроль над якістю продукції, що випускається із залученням незалежних експертів. Ціна є демократичною і доступною для нашого продукту преміум-класу, і відноситься до категорії «середній +».
Шукайте в супермаркетах «Гранд»!

ТМ Добродія

Думка споживача — пріоритетний напрямок для нас. Тому ми постійно вдосконалюємо існуючі рецептури, розробляємо нові види продукції, вивчаємо переваги і побажання наших покупців. Ми прагнемо дивувати і радувати корисним і здоровим харчуванням. І просто робити кожен день «смачним» для Вас.
ТМ «Добродія» безперервно вдосконалює, модернізує технології виробництва, шукає нові рішення і успішно впроваджує їх. У роботі ми використовуємо досвід висококваліфікованих фахівців. Для Нас важливо зберегти тепло, яке з'являється при виготовленні продуктів.
Сьогодні під торговою маркою «Добродія» випускається більше 50 видів і 150 найменувань продукції, виробленої з натуральної сировини злакових культур не містять консерванти, Випускається широкий асортимент борошна, крупи, пластівців, сумішей злакових культур, мюслей.
Шукайте в супермаркетах «Гранд»!

Масло ТМ "Клуб сиру"

Новинка: Масло «Клуб сиру» Дитяче селянс.73% 125г+шоколадне 62% 125г — Шукайте у супермаркетах «Гранд»

Новинки кулінарії від супермаркетів Гранд

Пропонуємо Вашій увазі новинки від супермаркетів Гранд за червень місяць:
Салат «Грибний», кг

Овочеве рагу, кг

Салат «Овочевий», кг

Салат з куркою і огірками, кг

Рулетики з рубленого м'яса, кг


Ковбаса «Домашня» свинна, кг та Ковбаса «Куряча» рублена, кг

Сири ТМ "Білоцерківські"

ПП «Білоцерківська агропромислова група» — провідний виробник натуральних, високоякісних, екологічно чистих молочних продуктів, які отримали визнання споживача в Полтавському регіоні та на більшості території України.
  Досягнення цього стало можливим завдяки впровадженню на підприємстві сучасних систем управління якістю та безпечністю харчових продуктів відповідно до стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ 4161-2003 (НАССР). Продукція виробляється на сучасному європейському обладнанні провідних компаній Німеччини, Швеції, Швейцарії. Особлива увага приділяється ретельному контролю відповідності продукції, на всіх етапах виробництва за принципом «від поля — до столу».