Рейтинг
0.00
голосів: 0
Сила
0.00

Молочні продукти для дітей у супермаркетах "Гранд"

Нові молочні продукти від торговох марки «Злагода»-шукайте на полицях супермаркетів «Гранд».
Приходить час, коли малюкові необхідно урізноманітнити харчування і почати вводити кисло-молочні продукти в меню. Кисло-молочні продукти в дитячому віці є основним джерелом надходження в організм мікроелементів, і особливо кальцію — вкрай необхідного для формування і розвитку кісткового скелета. Дитячий кефір «Малятко» ТМ «Злагода» виробляється з високоякісного натурального молока, що відповідає вимогам, які висуваються до дитячих продуктів.
Виробляється дитяче молочко з самого кращого цільного молока, яке проходить підвищений контроль якості — найвища щільність, найнижчий відсоток кислотності і найбільший відсоток білка і жиру відповідно. Дитяче молочко ТМ «Злагода» — вітамінізоване і рекомендується для харчування дітям з 9 місячного віку.
Вершки характеризуються високою енергетичною цінністю. Біологічна цінність вершків полягає в значному вмісті фосфатів, головним чином лецитину. Саме завдяки підвищеному вмісту в них такої речовини як лецитин, вершки мають змогу утворювати стійку ніжну мелкозернистую пінку. рекомендується для харчування дітям з 10 місячного віку.

Ціна тижня з 1 серпня по 7 серпня 2014 року

Шановні клієнти.
Пропонуємо Вашій увазі акцію, що діє з 1 серпня по 7 серпня 2014 року.
В цей період ви можете придбати у наших супермаркетах:
  • Морозиво «Пломбір» 100% 65г ваф.стак. /Рудь/ — 4.14грн 3.29грн економія — 5%
  • Крекер «TUC» солоний в асортим.100г — 9.54грн 7.99грн економія — 5%
  • Пиво «Львівське» 1715 пет 1,2л — 11.57грн 9.84грн економія — 13%
  • Тістечко«Фігурне» 75г — 1.99грн 0.99грн економія — 50%
  • Шашлик «По домашньому», кг — 67.99грн 59.99грн економія — 15%

Діабетичні солодощі від ТМ Dia Life

Нова торгова марка в супермаркетах «Гранд»-«Dia Life».
Рекомендується дорослим як харчовий продукт для спеціального дієтичного вживання при цукровому діабеті та надмірній масі тіла.
Шукайте на полицях дыабетичного харчування в нашому супермаркеті!

Нові приправи ТМ Караван від Супермаркету "Гранд"

Приправи ТМ «Караван» виготовляються виключно з натуральних інгредієнтів, які не тільки покращують смак приготувати страв, але і є обов'язковим елементом здорового харчування.

Новинки від торгової марки "Ферма"

Нова торгова марка «Ферма» у супермаркетах «Гранд»:
Ферма – це продукти, які з любов’ю створюються із натурального молока у Вінницькій області, одному з традиційних регіонів виробництва молочної продукції в Україні. Під цією торговою маркою випускається вершкове масло, а також тверді та плавлені сири.

Класика плавлених сирів – «Дружба» – це смак, знайомий нам із дитинства. Вершковий та дещо солонувато-пікантний на смак.
До його складу входять виключно натуральні інгредієнти: твердий сир і вершкове масло.
Попри існуючий стереотип, що плавлений сирок – це лише перекус, «Дружба» стане відмінною основою для приготування улюблених салатів.
Купуючи плавлений сир «Дружба» від ТМ «ФЕРМА», ви гарантовано отримуєте справжню якість! Хіба не про це мріє кожна господиня?

Натуральне молоко від українських фермерів в якому максимально збережені користь і смак коров’ячого молока завдяки лагідній обробці паром.
Ультрапастеризоване молоко ТМ «ФЕРМА» — єдине в Україні ультрапастеризоване молоко, вироблене згідно ДСТУ. Для молока «ФЕРМА» ми відбираємо виключно молоко сорту екстра або вищого, в ньому відсутні сухе молоко і консерванти.
Молоко з жирністю 1,5% ідеально підходить для тих, хто воліє споживати менш калорійні продукти, але при цьому отримувати максимум білків і мінеральних речовин.