Рейтинг
0.00
голосів: 0
Сила
0.00

Помідори солені

Помідори солені
На 50кг готової продукції:
 • Помідори зелені — 56кг
 • Яблука — 1.800кг
 • Сіль — 3.800кг
 • Лавровий лист — 80грам
 • Перець чорний горошок — 24грами
 • Хрін — 800грам
 • Часник — 30грам

Відбираємо помідори молочної стиглості, промиваємо, замочуємо у холодній воді на 12 годин.
Відбираємо Яблука середньої величини, промиваємо хрін та часник. Закладаємо у бочку всі овочі, заливаємо сольовим розчином та прикладаємо гнітом.
Витримуємо у темному приміщенні до закінчення бродіння. Виносимо у холодне приміщення.
Помідори готові до вживання.

Нема весілля без короваю

Неодмінним атрибутом весілля є коровай — обрядовий хліб, який випікали легкі на руку жінки, які щасливо живуть у першому шлюбі. В залежності від краю, коровай «бгали» і у молодого, і у молодої або тільки у молодого (Лемківщина) чи тільки у молодої (Слобожанщина).
Коровай — це найчастіше висока пшенична паляниця, оздоблена виліпленими з тіста квіточками, колосками, пташками, зірочками й місяцем, що символізували міцність майбутнього подружнього життя, щастя, добробут і злагоду.
Весільний коровай

NORVEN - Смачно по-норвезькому!

Норвегія… Суворий край покритих лісом гір, батьківщина казкових тролів і відважних вікінгів. Країна, де земля прорізана гірськими хребтами, про яких здавна кажуть, — «і на камінні ростуть дерева».
Norven Горбуша
Три холодних північних моря врізаються в Норвегію зламами скелястих фіордів, в глибині яких ходять косяки норвезької форелі. Тисячі лусочок кидають сріблясті відблиски, немов хто висипав у воду жменю монет, щоб ще не раз повернутися в цю прекрасну країну.
Так, Норвегія прекрасна тієї спокійною красою, яка властива морю в штиль або одвічним лісистим горам. Самі ж норвежці, такі ж спокійні і стримані, здається, знайшли ідеальну гармонію з природою і з морем. Їх вже не дивує багатий улов, вони сприймають його як належне.
Norven Горбуша
Так само норвезькі виробники риби як належне сприйняли пропозицію «Українська Рибної Компанії» про створення в Україні загальної торговельної марки. Якщо довіряти — то експертам. Ось так і з'явився бренд Norven, чиє мелодійне ім'я несе в собі частинку самої Норвегії. Країни, де море щедро віддає людям найдорожче — свою кращу рибу.
Будь бренд починається з імені, але суть його розкривається в логотипі. Саме цей графічний символ багато в чому визначає подальшу долю бренду. І логотип Norven забезпечує бренду успішну і багату подіями життя. Фірмовий знак Norven нагадує своєрідну загадку з кількома відповідями. Хтось побачить в знаку зашифровану заголовну літеру імені Norven. Хтось зауважить своєрідний рибний ін-янь, символ гармонії і врівноваженості. А хтось розпізнає фрагмент рибного косяка — уособлення багатого улову, достатку і щедрості.
Norven Горбуша
Можна з гордістю стверджувати, що ТМ Norven піклується про те, щоб українці могли щодня насолоджуватися смачною і якісною норвезької рибою. Ця непідробна турбота є запорукою довіри споживачів до ТМ Norven. Ми гарантуємо, що Norven — це дійсно смачно, смачно по-норвезькому!

Сарди з мідіями і квасолею

Інгредіенти:
 • Макарони Riscossa — 400гр
 • Мідій — 1кг
 • Вареної квасолі — 250г
 • Поміди чері — 10шт
 • оливкова олія — 50г
 • 1 зубчик часнику
 • пучок нарізаної петрушки


Приготування
Вимийте і очистіть мідії. Відваріть їх на сильному вогні в каструлі з кришкою. Видаліть їх з раковин та зцідіть рідкий залишок.

Піджарьте дві половини зубчик часнику в каструлі з оливковою олією та стеблами петрушки. Додайте рідину з мідії і нарізані помідори та зменшіть вогонь. Дайте соусу трохи загуснути, додайте квасолю та мідії. Додайте макарони «Сарди» ТМ Riscossa відварені до стадії al dente та добре перемішайте.
Дайте відстоятися протягом декількох хвилин та подавайте приправлені рубаною петрушкою та меленим перцем

Приємного вам апетиту!

Макарони TM Riscossa

ТМ «RISCOSSA» — це високоякісні італійські макаронні вироби, вироблені з добірної твердої пшениці і джерельної води. Більше 80-ти різноманітних видів виготовляються на сучасному обладнанні і робиться вручну.
Запрошуємо Вас придбати та скуштувати Макарони RISCOSSA у мережі супермаркетів Гранд!
У нас Ви гарантовано отримуєте відмінний сервіс, привабливі ціни і високоякісну продукцію!
Розглянемо усі пропозиції, коментарі та відгуки.
Макарони ТМ RISCOSSA