Гріємося смачно восени.

Супермаркет «Гранд» пропонує Вашій увазі асортимент гарячих страв, які ідеально підходять для цінителів смаку та потерпаючих від осінньої непривітної погоди. Вам неодмінно сподобається наша свинна запечена рулька, гуляш сегединський, гурка запечена, шашлик, плов, ковбаса домашня — все це і багато іншого Ви можете побачити тільки у нас за прийнятними цінами.

Кондитерька вітрина супермаркету "Гранд"

Супермаркет «Гранд» та його працівники невпинно самодовершуються і демонструють нові ідеї.
На відео вітрина супермаркету з різноманітними кондитерськими ласощами власного виробництва.

Увага Вакансії

Супермаркету «Гранд» потрібні на роботу: кондитер, пекар, менеджер зі збуту (торговий агент), технолог харчового виробництва, прийомщик товару (комірник)

Вітаємо Вас на сайті супермаркетів "Гранд"

супермаркет Гранд
Уявляєте?! Щодня у мережі супермаркетів «Гранд» здійснюють покупки більше 2000 виноградівців та гостей міста. Як думаєте, чому?
«Це зручно! Усе, що нам потрібно, є в одному місці. Завжди є варіанти різних торгових марок, що дозволяє вибрати найбільш підходящий продукт, розповідають наші постійні покупці. — Тут відчуваєш себе людиною і здійснення покупок стає приємним та веселим заняттям!»
Що Ви отримаєте, завітавши в супермаркет «Гранд»?
  • Економія на коштах.
  • Завдяки прямим оптовим закупкам «Гранд» може запропонувати відвідувачам дійсно привабливі ціни. У нас постійно діє «Ціна тижня», завдяки якій знижки на продукцію стають неймовірними! З «Грандом» вигідно!
  • Економія на часі.
  • Вам не потрібно чекати, доки продавець подасть вам товари з-за прилавку. Тривалість здійснення покупки залежить тільки від вашої спритності. А привітні касири обслужать вас реактивно швидко!
  • Економія на нервах.
Ви не потрапите у ситуацію, коли доводиться зупинятись на товарі через відсутність його дешевших чи дорожчих аналогів. Ми завжди дбаємо, щоб у вас був вибір!
А для постійних клієнтів — ще більша економія з карткою дисконтної знижки! Крім того, купуючи в нас, Ви завжди отримаєте чек, що дозволить легко прослідкувати вартість кожного найменування продукції та вести домашню бухгалтерію. Ми відкриті і прозорі!
Ми розвиваємося і вдосконалюємося, щоб Ви могли здійснювати покупки з вищим комфортом. Щодня обслуговуємо більше 2000 клієнтів і прагнемо, щоб кожен покупець відчував атмосферу доброзичливості, ввічливості та задоволення від покупок.
Ми були першими і залишаємось кращими! Супермаркети «Гранд» — Ми для Вас!
З любов’ю до рідного міста і наших земляків,
колектив мережі супермаркетів «Гранд»