Увага, новинка!

У супермаркетах «Гранд» можна придбати не лише гарні продукти та кондитерські вироби, а ще й якісні товари для дому. Відтепер на полицях магазину з`явився новий посуд від торгової марки «Фламберг».


Фламберг — це якісний і надійний посуд, яка незмінно робить процес приготування їжі простим і захоплюючим, зберігаючи при цьому смак і корисні властивості продуктів.
Секрет посуду торгової марки Фламберг — це особливий спосіб нанесення антипригарних покриттів, який забезпечує не тільки довговічність і підвищену зносостійкість, але і бездоганний зовнішній вигляд протягом всього терміну використання. Сучасні матеріали, які використовуються для виготовлення корпуса і аксесуарів посуду (високоякісна нержавіюча сталь, литий алюміній, силікон, бакеліт), — екологічно чисті та безпечні для здоров'я, спокійно витримують високі температури, зберігають прекрасний зовнішній вигляд і всі свої властивості протягом тривалого часу.
З посудом Фламберг ваше харчування буде повноцінним, смачним і максимально корисним для здоров'я, а процес приготування буде приносити задоволення і дарувати натхнення для нових кулінарних шедеврів.
Фламберг — це технології, стиль і натхнення на кожен день.

Увага, ціна тижня!

Шановні клієнти!
Пропонуємо Вам не пропустити можливість придбати актуальний товар за низькими цінами у супермаркеті «Гранд». Також рекомендуємо скористатися можливістю та спробувати вироби власного виробництва!
Акція діє з 5 червня до 12 червня 2015 року.
У цей період Ви можете придбати у наших супермаркетах:


Ціна тижня з 27 лютого до 5 березня 2015 року

Шановні клієнти!
Пропонуємо Вашій увазі актуальний товар за актуальними цінами! Якщо бажаєте смачну копчену рибку або корисний йодований салат або пісну випічку, завітайте до нас та зекономте час та гроші. Акція діє з 27 лютого до 5 березня 2015 року.

У цей період Ви можете придбати у наших супермаркетах:


Дегустація від кулінарного цеху.

Сьогодні о 11 годині почалась дегустація від кулінарного цеху де було презентовано котлетки «Повітряні кульки» та салати «Загадка» і «Слоєний з чорносливом»:


День Соборності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди національного свята – Дня Соборності і Свободи України
Злука, єднання, соборність і незалежність – безцінні завоювання, передані нам у спадок патріотами та творцями української державності.
Проголошений 93 роки тому Акт Злуки, яким було законодавчо закріплено об’єднання Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою став справжньою перемогою та гарантом зміцнення державного суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості нашої держави.
Відзначення Дня соборності та Свободи України на державному рівні закликає нас зберігати повчальний історичний досвід, примножувати почуття єдності і взаєморозуміння, проаналізувати зроблене та наполегливо рухатися вперед задля досягнення нових вершин. Не гаслами, а ділом зміцнювати демократію та захист кожного громадянина.
Отже, нехай наша спільна праця, впевненість та оптимізм слугуватимуть непорушним орієнтиром у подальшій модернізації економіки, збереженні духовних цінностей нації, забезпеченні стабільності, миру та злагоди у суспільстві. Лише тоді ми зуміємо реалізувати загальну заповітну мету — побудувати потужну, багату, вільну європейську державу.
А для цього варто жити та впевнено крокувати у майбутнє.
Зі святом!