Увага, ціна тижня!

Шановні клієнти!
Пропонуємо Вам не пропустити можливість придбати актуальний товар за низькими цінами у супермаркеті «Гранд». Також рекомендуємо скористатися можливістю та спробувати вироби власного виробництва!
Акція діє з 5 червня до 12 червня 2015 року.
У цей період Ви можете придбати у наших супермаркетах:


Ціна тижня з 27 лютого до 5 березня 2015 року

Шановні клієнти!
Пропонуємо Вашій увазі актуальний товар за актуальними цінами! Якщо бажаєте смачну копчену рибку або корисний йодований салат або пісну випічку, завітайте до нас та зекономте час та гроші. Акція діє з 27 лютого до 5 березня 2015 року.

У цей період Ви можете придбати у наших супермаркетах:


Дегустація від кулінарного цеху.

Сьогодні о 11 годині почалась дегустація від кулінарного цеху де було презентовано котлетки «Повітряні кульки» та салати «Загадка» і «Слоєний з чорносливом»:


День Соборності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди національного свята – Дня Соборності і Свободи України
Злука, єднання, соборність і незалежність – безцінні завоювання, передані нам у спадок патріотами та творцями української державності.
Проголошений 93 роки тому Акт Злуки, яким було законодавчо закріплено об’єднання Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою став справжньою перемогою та гарантом зміцнення державного суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості нашої держави.
Відзначення Дня соборності та Свободи України на державному рівні закликає нас зберігати повчальний історичний досвід, примножувати почуття єдності і взаєморозуміння, проаналізувати зроблене та наполегливо рухатися вперед задля досягнення нових вершин. Не гаслами, а ділом зміцнювати демократію та захист кожного громадянина.
Отже, нехай наша спільна праця, впевненість та оптимізм слугуватимуть непорушним орієнтиром у подальшій модернізації економіки, збереженні духовних цінностей нації, забезпеченні стабільності, миру та злагоди у суспільстві. Лише тоді ми зуміємо реалізувати загальну заповітну мету — побудувати потужну, багату, вільну європейську державу.
А для цього варто жити та впевнено крокувати у майбутнє.
Зі святом!

УВАГА, НОВИНКА!

Завдяки збалансованому мінеральному складу ця живильна мінеральна вода ідеально підходить для щоденного вживання, а цілюща складова допомагає втримувати організм у гарному здоров'ї і самопочутті. На глибині 100 метрів, де народжується мінеральна вода «Лужанська», вона наповнюється помірною мінералізацією, тому і вживають її регулярно для профілактики й лікування багатьох захворювань.Мінеральна вода здобувша багатоміліонну довіру ще й у новій формі!