Увага, дегустація!

Запрошуємо на дегустацію ковбаси та сосисок від торгових марок «Ранчо» та «М'ясна Гільдія». Чекаємо Вас на 11 годину к.ч. за адресою: Копанська 221.

Супермаркет "Гранд" запрошує на роботу!

Відкриті слідуючі вакансії:
— Технолога-кулінара;
— Охоронця;
— Пекаря;
— Кондитера;
— Касира;
— Оператора з уведення даних ЕОМ;
— Продавців продовольчих товарів.
Звертатись за тел. 2-55-66; (050) 06--29-509
м. Виноградів, вул. Станційна, 1б; вул. Копанська, 221.

Зі святом Водохреща!


Супермаркети «Гранд» вітають усіх жителів міста зі святом Водохреща!

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин. Залишається загадкою той факт, що вода з Водохреща не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року. Дехто схильний вважати, що цьому сприяє срібло від хреста, який священик занурює в воду під час обряду. Проте ця думка є помилковою, оскільки не завжди у воду занурюють срібний хрест, а використовують дерев'яний чи з будь-якого металу, а вода все одно роками не псується.

Увага, новинка!

У супермаркетах «Гранд» можна придбати не лише гарні продукти та кондитерські вироби, а ще й якісні товари для дому. Відтепер на полицях магазину з`явився новий посуд від торгової марки «Фламберг».


Фламберг — це якісний і надійний посуд, яка незмінно робить процес приготування їжі простим і захоплюючим, зберігаючи при цьому смак і корисні властивості продуктів.
Секрет посуду торгової марки Фламберг — це особливий спосіб нанесення антипригарних покриттів, який забезпечує не тільки довговічність і підвищену зносостійкість, але і бездоганний зовнішній вигляд протягом всього терміну використання. Сучасні матеріали, які використовуються для виготовлення корпуса і аксесуарів посуду (високоякісна нержавіюча сталь, литий алюміній, силікон, бакеліт), — екологічно чисті та безпечні для здоров'я, спокійно витримують високі температури, зберігають прекрасний зовнішній вигляд і всі свої властивості протягом тривалого часу.
З посудом Фламберг ваше харчування буде повноцінним, смачним і максимально корисним для здоров'я, а процес приготування буде приносити задоволення і дарувати натхнення для нових кулінарних шедеврів.
Фламберг — це технології, стиль і натхнення на кожен день.