Супермаркет "Гранд" запрошує на роботу!

Відкриті слідуючі вакансії:
— Технолога-кулінара;
— Охоронця;
— Пекаря;
— Кондитера;
— Касира;
— Оператора з уведення даних ЕОМ;
— Продавців продовольчих товарів.
Звертатись за тел. 2-55-66; (050) 06--29-509
м. Виноградів, вул. Станційна, 1б; вул. Копанська, 221.

Зі святом Водохреща!


Супермаркети «Гранд» вітають усіх жителів міста зі святом Водохреща!

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Віддавна в народі освячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин. Залишається загадкою той факт, що вода з Водохреща не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року. Дехто схильний вважати, що цьому сприяє срібло від хреста, який священик занурює в воду під час обряду. Проте ця думка є помилковою, оскільки не завжди у воду занурюють срібний хрест, а використовують дерев'яний чи з будь-якого металу, а вода все одно роками не псується.

Увага, новинка!

У супермаркетах «Гранд» можна придбати не лише гарні продукти та кондитерські вироби, а ще й якісні товари для дому. Відтепер на полицях магазину з`явився новий посуд від торгової марки «Фламберг».


Фламберг — це якісний і надійний посуд, яка незмінно робить процес приготування їжі простим і захоплюючим, зберігаючи при цьому смак і корисні властивості продуктів.
Секрет посуду торгової марки Фламберг — це особливий спосіб нанесення антипригарних покриттів, який забезпечує не тільки довговічність і підвищену зносостійкість, але і бездоганний зовнішній вигляд протягом всього терміну використання. Сучасні матеріали, які використовуються для виготовлення корпуса і аксесуарів посуду (високоякісна нержавіюча сталь, литий алюміній, силікон, бакеліт), — екологічно чисті та безпечні для здоров'я, спокійно витримують високі температури, зберігають прекрасний зовнішній вигляд і всі свої властивості протягом тривалого часу.
З посудом Фламберг ваше харчування буде повноцінним, смачним і максимально корисним для здоров'я, а процес приготування буде приносити задоволення і дарувати натхнення для нових кулінарних шедеврів.
Фламберг — це технології, стиль і натхнення на кожен день.

Увага, ціна тижня!

Шановні клієнти!
Пропонуємо Вам не пропустити можливість придбати актуальний товар за низькими цінами у супермаркеті «Гранд». Також рекомендуємо скористатися можливістю та спробувати вироби власного виробництва!
Акція діє з 5 червня до 12 червня 2015 року.
У цей період Ви можете придбати у наших супермаркетах:


Ціна тижня з 27 лютого до 5 березня 2015 року

Шановні клієнти!
Пропонуємо Вашій увазі актуальний товар за актуальними цінами! Якщо бажаєте смачну копчену рибку або корисний йодований салат або пісну випічку, завітайте до нас та зекономте час та гроші. Акція діє з 27 лютого до 5 березня 2015 року.

У цей період Ви можете придбати у наших супермаркетах: