Повір у себе! Працюй у супермаркеті «Гранд».

ЗФПРОШУЄМО НА РОБОТУ : МЕНЕДЖЕРА З ПОСТАЧАННЯ, АДМІНІСТРАТОРА ТОРГОВОГО ЗАЛУ, ПРОДАВЦЯ-КАСИРА,СУПЕРВАЙЗЕРА, ТОРГОВОГО АГЕНТА, ОХОРОНЦЯ .

  • Вимоги: вища освіта, досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року (бажано з продовольчими товарами), впевнений користувач ПК

   Обов'язки: організація робочого процесу для отримання супермаркетом максимального прибутку від продажу визначеної групи товарів згідно встановлених економічних планових показників.оку.

   Умови: м. Виноградів, вул. Копанська, 221, графік роботи з 8.00 - 18.00 ;гідний рівень оплати праці,оформлення відповідно до КЗпПУ. Дізнатися додаткову інформацію та записатися на співбесіду Ви можете по телефону: (03143) 2-55-66 – відділ кадрів.

  • Вимоги: вища або середня професійна освіта, стаж роботи на аналогічній посаді від 1 року.

   Обов'язки: підтримка функціонування торгового залу, керування та ведення обліку персоналу.

   Умови: м. Виноградів, вул. Копанська, 221, графік роботи з 8.00 - 18.00 ;оформлення відповідно до КЗпПУ,гідний рівень оплати праці. Дізнатися додаткову інформацію та записатися на співбесіду Ви можете по телефону: (03143) 2-55-66 – відділ кадрів.

  • Вимоги: середня освіта; охайність; привітність; стаж роботи необовязковий.

   Обов'язки: викладка товару; обслуговування клієнтів.

   Умови: м. Виноградів, вул. Копанська, 221; графік роботи з 8.00 - 22.00; оформлення відповідно до КЗпПУ. Дізнатися додаткову інформацію та записатися на співбесіду Ви можете по телефону: (03143) 2-55-66 – відділ кадрів.

  • Вимоги: досвід роботи на посаді супервайзера від 1 року; впевнений користувач ПК; наявність власного автомобіля та водійського посвідчення.

   Обов'язки: контроль наявності асортименту продукції та запасу в торгових точках; планування, проведення та контроль маркетингових активностей; звітність, документообіг.

   Умови: м. Виноградів, вул. Копанська, 221, гідний рівень оплати праці; повне дотримання КЗпПУ; компенсаційний пакет. Дізнатися додаткову інформацію та записатися на співбесіду Ви можете по телефону: (03143) 2-55-66 – відділ кадрів.

  • Вимоги: вік від 23 років; вища освіта; досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року (бажано з продовольчими товарами); ПК - користувач (Word, Excel, Outlook); грамотна

   Обов'язки: організація та координування збуту продукції, що випускається, споживачам, відповідно до замовлень і укладених договорів у встановлені терміни. Вивчення споживчого ринку та розширення господарських зв'язків із споживачами.

   Умови: м. Виноградів, вул. Копанська, 221, гідний рівень оплати праці; повне дотримання КЗпПУ; соціальний пакет. Дізнатися додаткову інформацію та записатися на співбесіду Ви можете по телефону: (03143) 2-55-66 – відділ кадрів.

  • Вимоги:: вік від 23 років; служба в армії і досвід роботи на аналогічній посаді.

   Обов'язки: : контроль збереження товарно-матеріальних цінностей, підтримання порядку в магазині.

   Умови: м. Виноградів, вул. Копанська, 221, гідний рівень оплати праці; графік роботи 8.00-22.00; повне дотримання КЗпПУ; соціальний пакет. Дізнатися додаткову інформацію та записатися на співбесіду Ви можете по телефону: (03143) 2-55-66 – відділ кадрів.

 • Звертатися до адміністрації супермаркету щодня (крім вихідних) з 9.00 до 17.00 за к.ч.

  З повагою адміністрація супермаркету "Гранд"