Про нас


На перехресті держав і культур закарпатці першими переймали європейський досвід. Межуючи із країнами Євросоюзу, ми унаслідували і прагнення до високої культури задоволення попиту клієнтів. Тому створення сучасного супермаркету за найновішими європейськими стандартами якості було лише питанням часу.Мережа супермаркетів "Гранд" заснована у 2007-му році. Це був перший магазин самообслуговування у Виноградові, на урочисте відкриття якого зібралися півтисячі жителів невеликого містечка. За короткий термін "Гранд" став улюбленим місцем для покупок для багатьох виноградівців, адже першим запропонував європейський сервіс задоволення потреб клієнтів. Це і кошики та візки для продуктів, постійні та акційні знижки, оплату кредитними картками тощо. Завдяки копіткій роботі всіх працівників супермаркету вдалося посісти лідируючі позиції на ринку Виноградівщини і через рік відкрити ще один торговельний заклад при в’їзді в місто.


Сьогодні мережа супермаркетів "Гранд" щодня обслуговує більше 2000 клієнтів, задовольняючи попит у близько 30 тисячах найменувань товарів. Торгова площа налічує більше 700 квадратних метрів торгових стендів і вітрин, оснащених екологічними системами освітлення та кондиціонування.


Окрема гордість мережі супермаркетів "Гранд" - це власне виробництво. Завжди свіжі хлібо-булочні, кондитерські, м’ясні та кулінарні вироби наших спеціалістів отримали любов та визнання серед покупців.


У супермаркетах "Гранд" завжди доступні продукти консервації, свіжі овочі і фрукти (як від місцевих фермерів, так і з-за кордону), у тому числі й сухофрукти, екзотичні горіхи (кунжути, цукати тощо). Постійно діє відділ для хворих цукровим діабетом. Приємно вражає асортимент сирів, які нарізаються і фасуються у присутності клієнта. У рибному відділі можна придбати рибу живу, в’ялену, копчену і сушену, ікру в асортименті, кальмари, креветки, раки, мідії, а також елітну заморожену рибу - лосось, дораду, форель. М'ясний відділ порадує різноманіттям ковбас, телятини, свинини, курятини тощо. Доповнити їх смак допоможуть сотні найменувань приправ, кетчупів, соусів та майонезів. У "Гранді" продаються у великому різноманітті кондитерські вироби: у коробках і на вагу. Алкогольний і безалкогольний відділи представлені широким асортиментом напоїв різної цінової категорії вітчизняного і зарубіжного виробництва. Покупець завжди має можливість придбати для себе текстильні вироби та товари побутової хімії, іграшки для дітей та корм для домашніх тварин.Високу якість продукції та сервісу тримає колектив, що налічує більше сотні працівників. Супермаркети "Гранд" діють за принципом "виробник-магазин" і дотримується прямих поставок на переважну більшість товарів.Мережа супермаркетів "Гранд" є спонсором багатьох соціальних та культурно-мистецьких проектів, зокрема міжнародного конкурсу-фестивалю "Кришталеві грона".